<امروزه با توجه به گسترش زیرساختهای فناوری اطلاعات در کشور، طراحی و پیاده سازی سامانه های هوشمند به منظور تسریع در روند تولید و انتشار آثار علمی و افزایش کارایی بخش انتشارات به یکی از مهمترین اولویت ها تبدیل شده است. به دلیل نقش محوری دانشگاهها و مراکز پژوهشی در توسعه علمی کشور، سامانه مدیریت انتشار آثار علمی سیناوب با هدف کمک به تسریع در فرآیندهای انتشار آثار علمی دانشگاهی طراحی و پیاده سازی شده است.

این سامانه با استفاده از تجربه کاری مرکز نشر دانشگاهها و با بهره گیری از تجربه طراحی و پیاده سازی سامانه های مدیریت نشریات و همایش های علمی سیناوب، طراحی و پیاده سازی شده است. این سیستم با ایجاد پیوند میان مولفان و ناشرین آثار علمی، بر اساس نیازهای روز و تکنولوژی دستگاههای هوشمند همراه به روزرسانی می شود. سامانه مدیریت انتشار آثار علمی سیناوب یکی از راههای رایج تبادل اطلاعات میان نویسندگان و مدیران، کارکنان و کاربران سیستمهای انتشاراتی هستند که هر شخص با ورود به این سامانه به اطلاعات، منابع و خدمات مورد نظر خود دست می یابد. بر این اساس، سامانه مدیریت انتشار آثار علمی (سما) را می توان به عنوان نرم افزار یکپارچه ای تعریف نمود که مدیریت و سازماندهی منابع را بر عهده دارد

 

برخی از ویژگی های سامانه مدیریت نشر آثار علمی سیناوب

 

  • امکان بارگذاری و به روزرسانی فهرست کتاب‌ها
  • فروش آنلاین کتاب‌های چاپی و ارسال از طریق پست
  • فروش آنلاین کتاب‌های  الکترونیکی با امکان مشاهده روی دستگاه‌های همراه با ارائه نرم‌افزار رایگان ویژه موبایل و تبلت (اندروید)
  • اطلاع‌رسانی مجموعه کتاب‌ها از طریق سامانه اطلاع‌رسانی سیناوب
  • واریز مبلغ خرید کتاب‌ها به حساب ناشر به صورت مستقیم و پرداخت آنلاین
  • ارسال کتاب‌ها با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران


خدمات مرتبط

Avatar
طراحی جلد کتاب
Avatar
طراحی بنر
Avatar
طراحی ظاهر وب سایت
Avatar
خدمات DOI