<امروزه با توجه به گسترش زیرساختهای فناوری اطلاعات در کشور، طراحی و پیاده سازی سامانه های هوشمند به منظور تسریع در روند تولید و انتشار آثار علمی و افزایش کارایی بخش انتشارات به یکی از مهمترین اولویت ها تبدیل شده است. به دلیل نقش محوری دانشگاهها و مراکز پژوهشی در توسعه علمی کشور، سامانه مدیریت انتشار آثار علمی سیناوب با هدف کمک به تسریع در فرآیندهای انتشار آثار علمی دانشگاهی طراحی و پیاده سازی شده است.

این سامانه با استفاده از تجربه کاری مرکز نشر دانشگاهها و با بهره گیری از تجربه طراحی و پیاده سازی سامانه های مدیریت نشریات و همایش های علمی سیناوب، طراحی و پیاده سازی شده است. این سیستم با ایجاد پیوند میان مولفان و ناشرین آثار علمی، بر اساس نیازهای روز و تکنولوژی دستگاههای هوشمند همراه به روزرسانی می شود. سامانه مدیریت انتشار آثار علمی سیناوب یکی از راههای رایج تبادل اطلاعات میان نویسندگان و مدیران، کارکنان و کاربران سیستمهای انتشاراتی هستند که هر شخص با ورود به این سامانه به اطلاعات، منابع و خدمات مورد نظر خود دست می یابد. بر این اساس، سامانه مدیریت انتشار آثار علمی (سما) را می توان به عنوان نرم افزار یکپارچه ای تعریف نمود که مدیریت و سازماندهی منابع را بر عهده دارد

 

برخی از ویژگی های سامانه مدیریت نشر آثار علمی سیناوب

 

  • امکان بارگذاری و به روزرسانی فهرست کتاب‌ها
  • فروش آنلاین کتاب‌های چاپی و ارسال از طریق پست
  • فروش آنلاین کتاب‌های  الکترونیکی با امکان مشاهده روی دستگاه‌های همراه با ارائه نرم‌افزار رایگان ویژه موبایل و تبلت (اندروید)
  • اطلاع‌رسانی مجموعه کتاب‌ها از طریق سامانه اطلاع‌رسانی سیناوب
  • واریز مبلغ خرید کتاب‌ها به حساب ناشر به صورت مستقیم و پرداخت آنلاین
  • ارسال کتاب‌ها با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران


خدمات مرتبط

Avatar
طراحی جلد کتاب
Avatar
طراحی بنر
Avatar
طراحی ظاهر وب سایت
Avatar
خدمات DOI

 

 

سیناوب
معمولاً در عرض یک ساعت پاسخ می دهیم

سلام ... 👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟
×
چت با ما