سفارش خرید DOI

 

مراحل سفارش DOI

  1. درخواست خود را  با تکمیل فرم درخواست خرید ارسال نمایید.
  2. چنانچه درخواست پیش شماره اختصاصی دارید فایل تکمیل شده درخواست پیش شماره DOI را ضمیمه کنید.
  3. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
  4. برای پیگیری و تماس با سیناوب از سامانه پشتیبانی درخواست خود را ارسال کنید.

توضیحات مهم:
  • با توجه به ایجاد برنامه خاص برای آپلود خودکار اطلاعات نشریات در متا دیتای DOI وبه منظور کمک به نشریات علمی کشورنشریات علوم پزشکی و سایر نشریاتی که در سامانه سیناوب نیستند در صورت درخواست DOI با تخفیف ویژه راه‌اندازی می‌شوند و از یکسال خدمات رایگان سیناوب بهره‌مند می‌شوند.
  • دانشگاه آزاد اسلامی و برخی دانشگاههای بزرگ از جمله دانشگاه تهران یک پیش شماره اختصاصی برای تمامی نشریات دانشگاه درخواست کرده اند. نشریات این دانشگاه‌ها نیازی به خرید پیش شماره ندارند.
  • اطلاعات نشریات جدید در صورت امکان به سامانه سیناوب انتقال خواهد یافت.
  • در صورت نیاز با شماره66020691و 66020690 (021) تماس حاصل فرمایید.

ارائه خدمات شناسه دی او آی کراس رف

  • به رغم پیگیری‌های بسیار، تا کنون امکان ارائه خدمات موسسه کراس رف به صورت رسمی به نشریات ایرانی فراهم نشده است. بنابراین، توصیه سیناوب بر این است که موسسات علمی و دانشگاهها، از خدمات موسسه مدرا برای دریافت شناسه دی او آی استفاده کنند.  این خدمات از طریق سیناوب به عنوان نماینده رسمی این موسسه ارائه می‌شود.
  • توصیه می‌شود دانشگاهها و موسسات علمی که تعداد قابل توجهی نشریه دارند، پیش شماره اختصاصی را از  موسسه مدرا دریافت نمایند. فعلاً فقط این موسسه پیش شماره اختصاصی دی او آی در ایران صادر می‌کند.  انجمنهای علمی و نشریات خصوصی می‌توانند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی از پیش شماره سیناوب استفاده کنند.


قراردادهای دی او آی به صورت سالانه است و در ابتدای هر سال میلادی به امضا می‌رسد.

پیش شماره DOI مشخص کننده صاحب امتیاز نشریات است و ویژه دانشگاهها، موسسات و انجمن های علمی است و برای تمام نشریات، کتابها و مقالات کنفرانس آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نشریاتی که درخواست پیش شماره نداشته باشند، به صورت رایگان می توانند از پیش شماره سیناوب استفاده کنند.

در صورت درخواست پیش شماره اختصاصی فرم اطلاعات درخواست پیش شماره DOI را دانلود کرده و به دقت تکمیل کنید. (این فرم را به انگلیسی تکمیل کنید برای ارسال به موسسه مدرا)

خرید پیش شماره اختصاصی DOI اجباری نیست و در صورت تقاضای دانشگاهها و موسسات پژوهشی صادر خواهد شد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *